Výkup vozů: 777 884 499

Financování: 604 534 911

Výkup dodávek i osobních aut za hotové

Výkup dodávekPotřebujete peníze, nebo nechcete čekat až se vaše auto prodá? Výkup za hotové je varianta vhodná pro ty, kteří potřebují za svůj vůz okamžitě peníze a nechtějí se zabývat vyřizováním formalit spojených s prodejem a převodem vozidla. Velikou výhodou je, že autobazar přebírá plnou záruku (jak za právní tak za technický stav) za Váš vůz.

Co k tomu potřebujete:

  • Občanský průkaz

  • Originální TP + OTP (velký a malý technický průkaz)

  • Doklad o uzavření povinného ručení

  • Emisní průkaz

  • další doklady (servisní knížka, manuál, ...)

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu.: +420 777 884 499

Osoba, která předá vozidlo k prodeji musí být majitelem vozidla, který je zapsaný v TP nebo musí mít notářsky ověřenou plnou moc.V případě, že je majitelem firma, musí vozidlo předat do prodeje jednatel společnosti nebo osoba pověřená jednatelem na základě notářsky ověřené plné moci.

Vlastníte užitkový vůz, který již k ničemu nepotřebuje a rádi byste jej prodali? Tak to jste u nás na správné adrese! K činnostem autobazaru Auto Gruber se vedle prodeje ojetých dodávek a užitkových či osobních automobilů řadí také výkup užitkových vozů.

Užitkové vozy od vás odkoupíme na protiúčet nebo, v případě zájmu, za hotové. Výkup užitkových vozů za hotové pro vás znamená, že nebudete muset čekat, až se vůz prodá, ale peníze dostanete ihned. Máte-li zájem o výkup vašeho užitkového vozu v Auto Gruber, kontaktujte nás, buďto osobně, telefonicky nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, a my si s vámi domluvíme schůzku.

Automobil odkoupíme od oprávněné osoby, tzn. od osoby zapsané v technickém průkazu vozidla nebo osobě disponující notářsky ověřenou plnou mocí. Abychom mohli výkup vašeho užitkového vozu provést, budeme od vás potřebovat občanský průkaz, originální TP + OTP (velký a malý technický průkaz), doklad o uzavření povinného ručení, emisní doklad a případné další doklady (servisní knížka, manuál, atd.).

A proč tuto alternativu prodeje využít? Kromě rychlého vyřízení a okamžitého vyplacení peněz autobazar přebírá plnou zodpovědnost za prodávané vozidlo. Výkup užitkových vozidel navíc vám navíc skýtá ještě jednu výhodu. Nemusíte se totiž starat o formality spojené s převodem vozidla, díky čemuž si ušetříte spoustu času a nepříjemného papírování.