Kariéra

Naše aktuálně nabízené kariérní pozice.

Přijmeme pracovníka na pozici:

Výkupčí (nákupčí) užitkových vozů v ČR a zahraničí. Dobrá znalost NJ podmínkou. Pro mimopražské zaměstnance zajistíme ubytování. Mzda 25 – 45 tisíc korun.

Náplň práce výkupčího
  • obchodní činnost spojená s výkupem vozidel a správou vozového parku
  • vedení obchodních jednání s majiteli vozů
  • posouzení technického stavu vykupovaných vozidel
  • uzavírání smluv, práce s hotovostí

Požadujeme
  • dobrá znalost NJ podmínkou
  • fyzická zdatnost podmínkou
  • praxe v autobazaru výhodou
  • dobrou orientaci na automobilovém trhu, znalost značek, modelů, cen
  • schopnost identifikace mechanických a kosmetických vad automobilů
  • komunikativnost, obchodní a vyjednávací schopnosti
  • ŘP skupiny B s aktivní praxí
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme
  • zázemí stabilní české společnosti
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • zaměstnanecké výhody (např. zaměstnanecká sleva při nákupu vozu)
  • profesní vzdělávání a kariérní rozvoj