Výkup dodávek i osobních aut za hotové

Potřebujete peníze, nebo nechcete čekat až se vaše auto prodá? Výkup za hotové je varianta vhodná pro ty, kteří potřebují za svůj vůz okamžitě peníze a nechtějí se zabývat vyřizováním formalit spojených s prodejem a převodem vozidla. Velikou výhodou je, že autobazar přebírá plnou záruku (jak za právní, tak za technický stav) za váš vůz.

Co k tomu potřebujete

  • Občanský průkaz
  • Originální TP + OTP (velký a malý technický průkaz)
  • Další doklady (např. servisní knížka, manuál)

Další náležitosti

Osoba, která předá vozidlo k prodeji, musí být majitelem vozidla, který je zapsaný v TP nebo musí mít notářsky ověřenou plnou moc. V případě, že je majitelem firma, musí vozidlo předat do prodeje jednatel společnosti nebo osoba pověřená jednatelem na základě notářsky ověřené plné moci.

Vlastníte užitkový vůz, který již k ničemu nepotřebuje a rádi byste jej prodali? Tak to jste u nás na správné adrese! K činnostem autobazaru Auto Gruber se vedle prodeje ojetých dodávek a užitkových či osobních automobilů řadí také výkup užitkových vozů. Užitkové vozy od vás odkoupíme na protiúčet nebo, v případě zájmu, za hotové. Výkup užitkových vozů za hotové pro vás znamená, že nebudete muset čekat, až se vůz prodá, ale peníze dostanete ihned. Máte-li zájem o výkup vašeho užitkového vozu v Auto Gruber, kontaktujte nás buďto osobně, telefonicky nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře a my si s vámi domluvíme schůzku.

Automobil odkoupíme od oprávněné osoby, tzn. od osoby zapsané v technickém průkazu vozidla nebo osobě disponující notářsky ověřenou plnou mocí. Abychom mohli výkup vašeho užitkového vozu provést, budeme od vás potřebovat občanský průkaz, originální TP + OTP (velký a malý technický průkaz) a případné další doklady (servisní knížka, manuál, atd.).

A proč tuto alternativu prodeje využít? Kromě rychlého vyřízení a okamžitého vyplacení peněz autobazar přebírá plnou zodpovědnost za prodávané vozidlo. Výkup užitkových vozidel vám navíc skýtá ještě jednu výhodu. Nemusíte se totiž starat o formality spojené s převodem vozidla, díky čemuž si ušetříte spoustu času a nepříjemného papírování.

    Výkup vozu    Kontakt

    Pro více informací nás kontaktujte na telefonu